Conf_Ch_0

Міжнародна конференція “Конопляна промисловість 2019”

19-20 вересня 2019 р. співробітники Інституту луб’яних культур НААН Лайко І.М., д.с-г.н. та Коропченко С.П., к.т.н. взяли участь у міжнародній конференції “Конопляна промисловість 2019”, що проходила у Пекіні (КНР). Даний захід зібрав понад 500 учасників – лідерів конопляної промисловості з Китаю, Канади, Нідерландів, Німеччини, РФ, США, Таїланду, України, Японії та інших країн.

Цьогорічна конференція проходила під гаслом “Людина і коноплі — нова ера здоров’я” і торкалась всіх питань сьогодення коноплярства – від створення нової продукції на основі конопляної сировини (продукти харчування, лікувальні препарати, біологічно активні добавки, композиційні матеріали, текстильні вироби тощо) до актуальних наукових досліджень (створення нових сортів, технологій культивування, збирання й перероблення) та маркетингових досліджень конопляного ринку.

У своїй доповіді “Промислові коноплі в Україні” заввідділу селекції і насінництва конопель Лайко І.М. охарактеризувала основні тенденції розвитку коноплярства в Україні та здобутки інституту у створенні сортів промислових конопель нового покоління та їх поширенні на міжнародному ринку.

Участь співробітників інституту у роботі конференції відбулась за підтримки “Українсько-китайського дослідницького центру з луб’яних культур“ та Дацинського відділення Академії наук провінції Хейлунцзян.

Проведена конференція відіграє важливу роль у просуванні важливих технологічних інновацій у конопляній промисловості, поглибленні міжнародної співпраці, направлених на поліпшення здоров’я людей та збереження довкілля.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.
Інститут луб'яних культур