11 липня 2019 р. в Інституті луб’яних культур НААН відбулось засідання координаційно-методичної ради з виконання програми наукових досліджень НААН 20 “Луб’яні культури”, на якому розглянуто проміжні звіти з виконання завдань, проаналізовано персональний склад ради та уточнено план роботи на друге півріччя.
![](http://ibc-naas.com/wp-content/uploads/2019/07/KMR_2019_2.jpg)
![](http://ibc-naas.com/wp-content/uploads/2019/07/KMR_2019_1.jpg)
Координаційно-методична рада схвалила результати досліджень, проведених виконавцями, і в той же час відмітила на необхідності вжиття дієвих заходів з пропаганди та впровадження результатів наукових досліджень у виробництво, що дозволить поліпшити фінансовий стан наукових установ. Науковці схвалили план роботи ради на друге півріччя та склад ради.